DRUŠTVO UPOKOJENCEV OSTROŽNO
VABI SVOJE ČLANICE IN ČLANE V SREDO 17.06.2026 NA
IZLET
OBISKALI BOMO:
– GRAD TRAKOŠČAN – VODEN OGLED
– STOLP KRISTAL – PO LASTNI ŽELJI (DOPLAČILO)
– KOSILO »GOSTINSTVO AČKO« – PIJAČA, KAVA, GRATIS, RAZEN
PIVO
– MUZIKA »HIŠNI TRIO DU OSTROŽNO« – DRUŽENJE, PLES, ZABAVA
ODHOD OB 8.00 URI AVTOBUSNA POSTAJA PRI GASILSKEM DOMU
PRIJAVE DNE 03.06. IN 10.06. NA SEDEŽU DRUŠTVA OD 9.00 DO 11.00 URE
Leave A Comment